matomo

FLATOUT DAYS BY WD-40 BIKE® SPEKTAKULAREN KOLESARSKI DOGODEK

 

FlatOut Days Ljubljana 2019 by WD-40 BIKE Spektakularen kolesarski dogodek

26. – 27.7.2019 – Ljubljana Podutik

V Ljubljano se vrača spektakularen kolesarski dogodek  FlatOut Days Ljubljana 2019 by WD-40 BIKE, tokrat v obliki dvodnevnega dogodka s petkovim večernim tekmovanje na pump tracku (pod žarometi!) ter sobotnim šovom s paralelnim slalomom in tekmovanjem v spektakularnih skokih Big Line Session! Zraven pa še koncert, fajn hrana in pijača ter seveda glasni navijači! Lokacija kje drugje kot Bike Park Ljubljana.

 

➤ FlatOut Days BIG LINE SESSION

FlatOut Days by WD-40 BIKE Spektakularen kolesarski dogodek

Foto: Klemen Humar

FlatOut Days by WD-40 BIKE Spektakularen kolesarski dogodek

Foto: Klemen Humar

 

 

Big Line Session je tekmovanje brez kvalifikacij in finala, v katerem vsi tekmovalci vozijo poljubno dolgo v zastavljenem času in uživajo ob skakanju čez večje skoke. Ob tem se trudijo “leteti” s kolesom čim bolj postrani (t. i. whip-off), prav tako pa se ocenjuje kdo naredi najboljši trik in izvede najvišji skok. Udeležba na tekmovanju je možna samo s povabilom.

 

 

➤ FlatOut Days PARALELNI SLALOM / DUAL SLALOM

FlatOut Days by WD-40 BIKE Spektakularen kolesarski dogodek

Foto: Klemen Humar

Paralelni slalom je tekmovanje po dveh skoraj identičnih progah. Tekmovalca štartata hkrati, vsak po enkrat na eni izmed prog. Hitrejši napreduje v naslednji krog.

➤ FlatOut Days PUMP TRACK

Tekmovalci na pump tracku hitrost pridobivaju s “pumpanjem” po grbinah. Dva tekmovalca se med seboj pomerita eden proti drugemu v dveh ločenih vožnjah. Hitrejši napreduje v naslednji krog.

FlatOut Days by WD-40 BIKE Spektakularen kolesarski dogodek

Foto: Klemen Humar

➤ FlatOut Days LOKACIJA / LOCATION

Google maps:
Tekmovanje se odvija v Bike Parku Ljubljana v Podutiku, pri končni postaji avtobusa LPP številka 5.

 

V primeru slabega vremena se dogodek prestavi na september.

➤ ZA TEKMOVALCE

Prijave
Prijave bodo potekale na spletni strani.

Startnina/Entry fee
Dual Slalom: 20€
Pump track: 15€
Double Combo: 30€
Big Line Session: Invite only

Prijava na dan dogodka bo 10€ dražja.

SPONSORJI
WD-40 BIKE https://wd40.si/bike/

Batt Crew https://www.facebook.com/battcrew/
Wheelbase Shop https://www.facebook.com/wheelbaseshop/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARCkXTUuQkgLWjYci2QrlfTtE4se5ioA-5NeLJvwjCyUBduiLWY_-4py1Ijz7J8fwYIupFBXSidpZ1g2
Red Bull https://www.facebook.com/RedBull/
Wolf Group https://www.facebook.com/wolfgroupdoo/
Factory Store https://factorystore.si/
Unior Bike Tools https://www.facebook.com/uniorbike/
Zavarovalnica Triglav https://www.triglav.si/
Visit Ljubljana https://www.visitljubljana.com/en/visitors/
City of Ljubljana https://www.ljubljana.si/en/

PARTNERJI
KD Rajd https://www.kd-rajd.si/
Sound – RVES, Rok Vodnik s.p., servis in inštalacije
Photo – Klemen Humar http://klemenhumar.com/
Media – Mtb.si https://mtb.si/ 

Avtor: @FlatOutDays

Izjava o omejitvi odgovornosti

Načini uporabe izdelkov WD-40, ki so opisani ali prikazani so bili podjetju WD-40 Company posredovani s strani uporabnikov. Primeri uporabe niso bili preizkušeni s strani podjetja WD-40 Company in ne predstavljajo priporočila ali predlogov podjetja WD-40 Company. Izdelke podjetja WD-40 Company uporabljajte z razumom. Vedno upoštevajte navodila za uporabo in bodite pozorni na opozorila natisnjena na embalaži.  

Kontaktirajte nas

CPH d.o.o., Peričeva 33, 1000 Ljubljana

© 2019 WD-40 Company